500 088 996 Pon-Pt: 8:00 - 16:00Posadzki żywiczne są aktualnie jednymi z najmodniejszych rozwiązań w budynkach mieszkalnych. Postaw na estetyke i wszechstronność            Oferujemy kompleksową usługe z zakresu wykonastwa i serwisu posadzek żywicznych w biurach, domach, mieszkań i pomieszczeń przemysłowych. Bezpłatnie doradamy naszym klientom.
W miejscach, takich jak hale produkcyjne, magazyny, garaże, budynki gospodarcze i zakłady przemysłowe, posadzka musi być przede wszystkim trwała, gdyż jej walory estetyczne nie odgrywają tak znaczącej roli.

Postaw na nowoczesny design


            Posadzki żywiczne mają niezwykłe walory estetyczne, które idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Wpasowuje się idealnie do garaży, kuchni, salonów, łazienek.
Oferujemy bezpłatne doradztwo przy wyborze posadzek żywicznych, które dzielimy na:

Posadzki epoksydowe


            W skład posadzek epoksydowych wchodzi żywica epoksydowa z dodatkiem wypełniaczy dodawanych do struktury podłogi i różnych barwników aby osiągnąć efekt wymagany przez klienta. Posadzki epoksydowe mają bardzo bogate możliwości aranżacyjne.

Posadzki poliuretanowe


            W skład posadzki poliuretanowe wchodzi żywica poliuretanowa, którą również możemy urozmaicić róznymi barwnikami i dodatkami by sprostać wymaganiom klienta. Posadzka wyżej wymieniona jest bardziej uelastyczniona oraz posiada odporność na działanie promieni UV. Dzięki temu możemy ją użyć na zewnątrz budynku, np. na schodach czy balkonie.