500 088 996 Pon-Pt: 8:00 - 16:00Posadzki przemysłowe, najlepiej się sprawdzają w dużych halach, garażach, zakładach produkcyjnych.            W miejscach narażonych na dużą eksploatację oraz trudne warunki stosuje się posadzki przemysłowe posiadają one podwyższone i mocniejsze parametry techniczne.
W miejscach, takich jak hale produkcyjne, magazyny, garaże, budynki gospodarcze i zakłady przemysłowe, posadzka musi być przede wszystkim trwała, gdyż jej walory estetyczne nie odgrywają tak znaczącej roli.
            Posadzki przemysłowe cechują się bardzo dużą wytrzymałością, łatwością w utrzymaniu oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie powierzchnia narażona jest na duże natężenie ruchu oraz intensywną eksploatację. Ze względu na bardzo dobrą trwałość oraz jakość posadzka przemysłowa jest coraz cześciej wybierana zamiast tradycyjnych płytek, podłóg z kamienia czy linoleum. Mimo że jest to posadzka przemysłowa jest również ładna co posadzka dekoracyjna, jest to duży plus.

Posadzki przemysłowe – co oferujemy naszym klientom?            Nasza firma realizuje zamówienia dla firm ale także dla osób prywatnych. Cenimy sobię każdego klienta. Świadczymy kompleksowe usługi, dzięki naszemu doświadczeniu, mogą Państwo liczyć, na fachowe doradztwo. Wszystkie nasze posadzki wykonujemy z należytą starannością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz znamy najnowsze techniki w robieniu posadzek przemysłowych. Do każdego klienta dobieramy posadzki przemysłowe, pomagając i doradzając jednocześnie. Czas realizacji dzięki temu jest szybki

Oferowane posadzki przemysłowe nadają się idealnie do:

  • zakładów produkcyjnych,
  • sklepów wielkopowierzchniowych i galerii handlowych,
  • fabryk,
  • hal targowych,
  • obiektów publicznych,
  • garaży,
  • magazynów,
  • pomieszczeń gospodarczych.

            Nasze posadzki przemysłowe są najwyższej jakości oraz trwałości. Oferujemy także usługe późniejszej konserwacji oraz serwisowanie. Nasza firma działa na terenie całego kraju, zapraszamy do kontaktu z nami.